Gareth Bale väravat tähistamas.
Gareth Bale väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Madridi Reali jalgpalliklubi ründeäss Gareth Bale sai eilses Meistrite liiga mängus jala valgeks imeilusast karistuslöögist.

Real võõrustas eile Galatasaray meeskonda ning võttis kokkuvõttes 4:1 võidu. Kui Hispaania meeskond oli 26. minutil ühe mehega vähemusse jäänud, sest punase kaardi teenis Sergio Ramos, siis 11 minutit hiljem oli Reali suvine suurost Bale viinud kodumeeskonna 1:0 juhtima, kui suutis sisse kõmmutada ilusa värava otse karistuslöögist.

Kuigi vaid minut hiljem Galatasaray viigistas, läks B-alagruppi juhtiv Real peagi oma teed, kui jala said valgeks nii Alvaro Arbeloa, Angel di Maria kui ka Isco.