Lietuvos Rytas alistas poolfinaalis Ventspilsi

Peep Pahv
Vilniuse Lietuvos Rytase fännid
Vilniuse Lietuvos Rytase fännid Foto: Margus Ansu

Tartus toimuva korvpalli Balti liiga karikaturniiri esimeses poolfinaalis alistas Leedu tippklubi Lietuvos Rytas Läti mulluse pronksimeeskonna Ventspilsi 82:63.

Rytas alustas kohtumist väga hästi ning pääses kiiresti paarikümne punktiga juhtima, ent teisel poolajal suutis Ventspils end koguda ning jõuda 12 punkti kaugusele. Neljanda veerandaja keskel vedasid aga Rytase põhijõud Leedu klubi võidule.

Võitjate kasuks viskas Kenan Bajramovic 15,  Martynas Gecevicius 12 ja Jerry Johnson 11 punkti

Rytase finaalivastane selgub tartu Rocki ja Kalev/Cramo vahelises teises poolfinaalis.