Zenjovi koduklubi sai Euroopa liigas teise kaotuse

Sergei Zenjov
Sergei Zenjov Foto: Lvivi Karpatõ

Jalgpalli Euroopa liigas pidi Eesti koondislase Sergei Zenjovi koduklubi Lvivi Karpatõ vastu võtma teise kaotuse, kui võõral väljakul jäädi 0:2 alla prantslaste PSG-le.

PSG kallutas mängu kiirest oma kasuks, kui Christophe Jallet oli täpne juba neljandal minutil ning Nene 20. minutil.

Zenjov alustas kohtumist algkoosseisus, kuid vahetati 57. minutil pingile. Teise poolaja lõpus oli ründajal suurepärane võimalus ka skoori teha, kuid Zenjovi löök penaltipunkti kohalt lendas üle ristnurga.

J-alagrupi teises mängus alistas Sevilla samal ajal võõrsil 1:0 Dortmundi Borussia. Kahe vooru järel on PSG-l kuus, Sevillal ja Borussial kolm ning Karpatõl null punkti.

Mängu käik:

-

Mäng käib!

-

Mängitud on vaid 4. minutit ja Jallet viib PSG 1:0 juhtima

-

11. minutil otsivad kaaslased sööduga Zenjovi, pall Eesti koondislaseni siiski ei jõua ja lisaks saab Zenjov vastaselt võitluse käigus löögi vastu nägu ning vajab natuke tohterdamist. Zenjov jätkab mängu

-

18. minutil sooritab Zenjov ilusa vaheltlõike ja tormab rünnakule, kuid kaotab siiski peagi palli

-

Praegu on mängus üritavamaks pooleks just Karpatõ

-

PSG tuleb kiirelt palliga üle ja ilusa söödumängu lõpuks lööb Nene 20. minutil kauglöögist 2:0

-

PSG mängija Sessegnon teeb Zenjovi vastu vea ning teenib selle eest ka kollase kaardi, Zenjov saab ka arstide käest natuke turgutust

-

Karpatõ mängijad üritavad palju kaugelt peale lüüa, kuid seni ei ole see edu toonud

-

Zenjov saab kaugelt löögile, kuid pall lendab üle värava, mängitud 41. minutit

-

Zenjov saab uuesti löögile ja sel korral juba paremast kohast, kuid pall läheb natuke üle jala ja lendab meetri jagu ristnurgast mööda

-

Esimene poolaeg läbi!

-

Pall pandi teiseks poolajaks mängu

-

Selle alagrupi teises kohtumises juhib Sevilla võõral väljakul 1:0 Borussia vastu

-

57. minutil kutsutakse Zenjov pingile, teda asendab Kopolovets

-

Mäng läbi! Karpatõ sai Euroopa liigas teise kaotuse

Karpatõ poolel kuulub Zenjov sarnaselt eelmisele Euroopa liiga mängule algkoosseisu.

Avavoorus kaotas Karpatõ koduväljakul 3:4 Dortmundi Borussiale ning PSG alistas 1:0 Sevilla.

Karpatõ ja PSG kohtumine algab 20.00 ja Postimees.ee hoiab lugejaid mängu seisuga kursis.