Jalgpalli 2010. aasta MM-valikturniiri senised kohtumised ja tabeliseisud.
Eesti koondis on viiendas alagrupis pidanud tunnistama Belgia, Bosnia ja Hispaania paremust, ent noppinud viigipunkti Türgi käest..
Jalgpalli 2010. aasta MM-valikturniiri senised kohtumised ja tabeliseisud.
Eesti koondis on viiendas alagrupis pidanud tunnistama Belgia, Bosnia ja Hispaania paremust, ent noppinud viigipunkti Türgi käest..
I voor: Albaania - Rootsi 0:0, Ungari - Taani 0:0, Malta - Portugal 0:4. |
II voor: Rootsi - Ungari 2:1, Portugal - Taani 2:3, Albaania - Malta 3:0. III voor: Ungari – Albaania 2:0, Taani – Malta 3:0, Rootsi – Portugal 0:0. iV voor: Malta - Ungari 0:1, Portugal - Albaania 0:0.
|
2. alagrupp |
|
|
|
| |
Koht | Riik | Võite | Viike | Kaotuseid | Punkte |
1. | Kreeka | 3 | 0 | 1 | 9 |
2. | Israel | 2 | 2 | 0 | 8 |
3. | Šveits | 2 | 1 | 1 | 7 |
4. | Luksemburg | 1 | 1 | 2 | 4 |
5. | Läti | 1 | 1 | 2 | 4 |
6. | Moldova | 0 | 1 | 3 | 1 |
I voor: Moldova - Läti 1:2, Luksemburg - Kreeka 0:3, Iisrael - Šveits 2:2. |
II voor: Šveits - Luksemburg 1:2, Moldova - Israel 1:2, Läti - Kreeka 0:2. III voor: Šveits – Läti 2:1, Kreeka – Moldova 3:0, Luksemburg – Iisrael 1:3. IV voor: Läti - Israel 1:1, Luksemburg - Moldova 0:0, Kreeka - Šveits 1:2.
|
3. alagrupp |
|
|
|
| |
Koht | Riik | Võite | Viike | Kaotusi | Punkte |
1. | Slovakkia | 3 | 0 | 1 | 9 |
2. | Sloveenia | 2 | 1 | 1 | 7 |
3. | Poola | 2 | 1 | 1 | 7 |
4. | Tšehhi | 1 | 1 | 1 | 4 |
5. | Põhja-Iirimaa | 1 | 1 | 2 | 4 |
6. | San Marino | 0 | 0 | 3 | 0 |
I voor: Poola - Sloveenia 1:1, Slovakkia - Põhja-Iirimaa 2:1, |
II voor: Põhja-Iirimaa - Tšehhi 0:0, San Marino - Poola 0:2, Sloveenia - Slovakkia 2:1. III voor: Poola – Tšehhimaa 2:1, San Marino – Slovakkia 1:3, SLoveenia – Põhja-Iirimaa 2:0. IV voor: Põhja-Iirimaa - San Marino 4:0, Slovakkia - Poola 2:1, Tšehhi - Sloveenia 1:0.
|
4. alagrupp | |||||
Koht | Riik | Võite | Viike | Kaotusi | Punkte |
1. | Saksamaa | 3 | 1 | 0 | 10 |
2. | Venemaa | 2 | 0 | 1 | 6 |
3. | Wales | 2 | 0 | 2 | 6 |
4. | Soome | 1 | 1 | 1 | 4 |
5. | Azerbaidžaan | 0 | 1 | 2 | 1 |
6. | Liechtenstein | 0 | 1 | 2 | 1 |
I voor: Wales - Azerbaidžaan 1:0, Liechtenstein - Saksamaa 0:6. |
II voor: Venemaa - Wales 2:1, Soome - Saksamaa 3:3, Azerbaidžaan - Liechtenstein 0:0. III voor: Soome – Azerbaidžaan 1:0, Wales – Lichtenstein 2:0, Saksamaa – Venemaa 2:1. IV voor: Saksamaa - Wales 1:0, Venemaa - Soome 3:0.
|
5. alagrupp |
|
|
|
| |
Koht | Riik | Võite | Viike | Kaotusi | Punkte |
1. | Hispaania | 4 | 0 | 0 | 12 |
2. | Türgi | 2 | 2 | 0 | 8 |
3. | Belgia | 2 | 1 | 1 | 7 |
4. | Bosnia | 2 | 0 | 2 | 6 |
5. | Eesti | 0 | 1 | 3 | 1 |
6. | Armeenia | 0 | 0 | 4 | 0 |
I voor: Belgia - Eesti 3:2, Hispaania - Bosnia 1:0, Armeenia - Türgi 0:2. |
II voor: Bosnia - Eesti 7:0 , Türgi - Belgia 1:1, Hispaania - Armeenia 4:0. III voor: Türgi – Bosnia 2:1, Belgia – Armeenia 2:0, Eesti – Hispaania 0:3. IV voor: Bosnia - Armeenia 4:1, Eesti - Türgi 0:0, Belgia - Hispaania 1:2.
|
6. alagrupp |
|
|
|
| |
Koht | Riik | Võite | Viike | Kaotusi | Punkte |
1. | Inglismaa | 4 | 0 | 0 | 12 |
2. | Ukraina | 2 | 1 | 0 | 7 |
3. | Horvaatia | 2 | 1 | 1 | 7 |
4. | Valgevene | 1 | 0 | 2 | 3 |
5. | Kasahstan | 1 | 0 | 3 | 3 |
6. | Andorra | 0 | 0 | 4 | 0 |
I voor: Kasahstan - Andorra 3:0. |
II voor: Ukraina - Valgevene 1:0, Andorra - Inglismaa 0:2, Horvaatia - Kasahstan 3:0. |
III voor: Andorra - Valgevene 1:3, Horvaatia - Inglismaa 1:4, Kasahstan - Ukraina 1:3. IV voor: Inglismaa – Kasahstan 5:1, Ukraina – Horvaatia.0:0. V voor: Valgevene - Inglismaa 1:3, Horvaatia - Andorra 4:0.
|
7. alagrupp | |||||
Koht | Riik | Võite | Viike | Kaotusi | Punkte |
1. | Serbia | 3 | 0 | 1 | 9 |
2. | Leedu | 3 | 0 | 1 | 9 |
3. | Austria | 1 | 1 | 2 | 4 |
4. | Prantsusmaa | 1 | 1 | 1 | 4 |
5. | Rumeenia | 1 | 1 | 1 | 4 |
6. | Fääri saared | 0 | 1 | 3 | 1 |
I voor: Serbia - Fääri saared 2:0, Austria - Prantusmaa 3:1, Rumeenia - Leedu 0:3 |
II voor: Fääri saared - Rumeenia 0:1, Prantusmaa - Serbia 2:1, Leedu - Austria 2:0 III voor: Fääri Saared – Austria 1:1, Serbia – Leedu 3:0, Rumeenia – Prantsusmaa 2:2. IV voor: Leedu - Fääri saared 1:0, Austria - Serbia 1:3.
|
8. alagrupp | |||||
Koht | Riik | Võite | Viike | Kaotusi | Punkte |
1. | Itaalia | 3 | 1 | 0 | 10 |
2. | Iirimaa | 2 | 1 | 0 | 7 |
3. | Bulgaaria | 0 | 3 | 0 | 3 |
4. | Montenegro | 0 | 2 | 1 | 2 |
5. | Gruusia | 0 | 2 | 2 | 2 |
6. | Küpros | 0 | 1 | 2 | 1 |
I voor: Gruusia - Iirimaa 1:2, Montenegro - Bulgaaria 2:2, Küpros - Itaalia 1:2 |
II voor: Montenegro - Iirimaa 0:0, Itaalia - Gruusia 2:0 III voor: Gruusia – Küpros 1:1, Bulgaaria – Itaalia 0:0 IV voor: Itaalia - Montenegro 2:1, Iirimaa - Küpros 1:0, Gruusia - Bulgaaria 0:0
|
9. alagrupp |
|
|
|
| |
Koht | Riik | Võite | Viike | Kaotusi | Punkte |
1. | Holland | 3 | 0 | 0 | 9 |
2. | Šotimaa | 1 | 1 | 1 | 4 |
3. | Island | 1 | 1 | 2 | 4 |
4. | Makedoonia | 1 | 0 | 2 | 3 |
5. | Norra | 0 | 2 | 1 | 2 |
I voor: Makedoonia - Šotimaa 1:0, Norra - Island 2:2 |
II voor: Island - Šotimaa 1:2, Makedoonia - Holland 1:2 III voor: Šotimaa – Norra 0:0, Holland – Island 2:0 IV voor: Norra - Holland 0:1, Island - Makedoonia 1:0
|