Juventuse raskused jätkusid

Juventus - Chievo Verona.
Juventus - Chievo Verona. Foto: SCANPIX

Juventus on Itaalia jalgpalli kõrgliiga hooaja alguses raskustesse sattunud - kolmest mängust pole Massimiliano Allegri hoolealused ühtegi võitu saanud.

Laupäeval kohtus nädalavahetusele nulli punktiga vastu läinud Juventus kodus Chievo Veronaga mängus, mis oli nende jaoks kahtlemata kohustuslik kolm punkti. Juventuse ülesanne osutus aga oodatust keerulisemaks, sest meeskonna mured väravaesisel jätkusid ning Chievole piisas 5. minuti väravast Perparim Hetemaj poolt, et viigipunkt kätte saada. Juventuse enda värav sündis 83. minutil, kui Paulo Dybala penalti realiseeris, vahendas Soccernet.ee.

Juventuse peamine tiitlikonkurent Roma on hooajale korraliku alguse teinud ja noppis laupäeval uustulnuka Frosinone vastu 2:0 võidu.