Järelvaadatav: Ivanov langes Tallinnas konkurentsist, Tamm teenis loobumisvõidu

Tallinna Paf Openi 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiril kaotas Vladimir Ivanov (ATP 508.) rootslasele Milos Sekulicile (ATP 377.)  3:6, 4:6. Kristjan Tamm (ATP 1426.) teenis venelase Jan Sabanini (ATP 609.) vastu seisul 4:6, 2:1 loobumisvõidu.

ENNE MÄNGE

Eestlastest on tabelis Vladimir Ivanov, Kristjan Tamm ja Siim Troost. Kenneth Raisma, kes möödunud nädalal jõudis Tartu Paf Openil veerandfinaali, peab haiguse tõttu Tallinna turniiri vahele jätma.

Troost kohtub esimeses ringis venelase Pavel Kotoviga, kes Tartus jõudis veerandfinaali ja kaotas seal hilisemale võitjale Heliovaarale. Tamme vastaseks on venelane Jan Sabanin. Ivanov on avaringis vastamisi kvalifikatsioonist põhitabelisse saanud rootslase Milos Sekuliciga.