Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
JÄRELVAADATAV ⟩ Hamburg mängis poolehoidjate närvidega, Kotsarilt kaksikduubel Korvpalli Saksamaa meistrivõistlustel kohtus Maik-Kalev Kotsari leivaisa Hamburg Towers täna SYNTAINICS MBCga. Pärast suurt algedu tegi Hamburg enda elu keeruliseks, ent sai ikkagi 84:76 võidu. Võitjate kõige efektiivsemana tõi Kotsar 14 punkti ja 11 lauapalli. Saksamaa meistrivõistluste mängud on nähtavad vaid Postimehe digitellijatele. Kui sul tellimust pole, saad seda teha SIIN. Kotsari ja Towersi mängude edasise ajakavaga on võimalik tutvuda SIIN.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
JÄRELVAADATAV ⟩ Kotsar ja Hamburg jooksid eestlastele tuttava klubi vastu lati alt läbi Korvpalli Saksamaa meistrivõistlustel võõrustas Eesti koondislase Maik-Kalev Kotsari leivaisa Hamburg Towers koduväljakul Bambergi. Karjääri ühe kehvema esituse teinud Kotsari arvele jäi 75:87 kaotusmängus 11 punkti ja kaheksa lauapalli. Saksamaa meistrivõistluste mängud on nähtavad vaid Postimehe digitellijatele. Kui sul tellimust pole, saad seda teha SIIN. Kotsari ja Towersi mängude edasise ajakavaga on võimalik tutvuda SIIN.
JÄRELVAADATAV ⟩ Poolaja võitnud Hamburg pidi tunnistama Euroliiga klubi paremust Hamburg näitas esimesel poolajal head mängu ja pikemale pausile mindi 46:41 eduseisus. Teisel poolajal pani aga Alba oma paremuse maksma ja lõpuks pidigi Hamburg vastu võtma kaotuse Kotsar tegi soliidse mängu ja sai kirja 12 punkti ning 6 lauapalli. Platsil viibis eestlane 33 minutit ja 23 sekundit. Üleplatsimeheks kerkis Kotsari klubikaaslane Jaylon Brown, kes viskas 25 punkti. Lisaks viskas Hamburgi poolelt kahekordse arvu punkte veel Caleb Homesley (15). Alba parimaks kerkis 15 silmaga Oscar Da Silva. Teda toetasid 12 silmaga Maodo Lo ja Marcus Eriksson. Alba on 14 mängust noppinud 10 võitu ja hoiab turniiritabelis kolmandat kohta. 13 mängust 8 võitnud Hamburg on hetkel üheksas.
JÄRELVAADATAV ⟩ Kotsarilt hiilgav esitus, Hamburgilt 100 punkti ja kindel võit on tõsiasi Eesti korvpallikoondislase Maik-Kalev Kotsari leivaisa Hamburg Towers alistas Saksamaa meistrivõistlustel võõrsil 100:88 Würzburgi. Kotsari arvele jäi 18 punkti, kümme lauapalli ja viis korvisöötu ning tema efektiivsusnäitaja 31 oli kohtumise parim. Hamburgil on nüüd tabelis seitse võitu ja neli kaotust, millega tõusti tabelis kuuendaks. Saksamaa kõrgliiga mängud on nähtavad vaid Postimehe digitellijatele. Kui sul tellimust pole, saad seda teha SIIN. Kotsari ja Towersi mängude edasise ajakavaga on võimalik tutvuda SIIN.
OTSEBLOGI JA -ÜLEKANDED ⟩ Ilves ei suutnud suusarajal poodiumikohast kinni hoida, Riiber võttis ülikindla võidu (4) Pärast ilmataadi vingerpusse kahel viimasel hooajal jõuab kahevõistluse MK-sari taas Otepääle. Tänavu on põhjust võistlusel eriti teraselt silma peal hoida, sest kõige kõrgemaid kohti jahib Kristjan Ilves. Postimees, Kanal 2 ja Duo 5 näitavad kõiki nädalavahetuse tähtsamaid sündmusi otseülekandes. Sündmuste käekäiguga saab kõige operatiivsemalt kursis olla otseblogi vahendusel, võistluste kokkuvõtted leiab uudise allosast. Kahevõistluse MK-etapi ülekanded on nähtavad vaid Postimehe digitellijatele. Kui sul tellimust pole, saad seda teha SIIN.
JÄRELVAADATAV ⟩ Vigastuspausilt naasnud Kotsar aitas Hamburgi tagasi võidulainele (1) Saksamaa korvpalli meistrivõistlustel tundis taas võidurõõmu Maik-Kalev Kotsari leivaisa Hamburg Towers, kes alistas koduväljakul 103:92 Braunschweigi. Vigastuspausilt naasnud Kotsari arvele jäi 29 minutiga 16 punkti. Saksamaa kõrgliiga mängud on nähtavad vaid Postimehe digitellijatele. Kui sul tellimust pole, saad seda teha SIIN. Kotsari ja Towersi mängude edasise ajakavaga on võimalik tutvuda SIIN.