Blogi: Zoppi teekond Prantsusmaa lahtistel lõppes kolmandas eelringis

Jürgen Zopp.
Jürgen Zopp. Foto: JONATHAN NACKSTRAND / AFP

Eesti esireket Jürgen Zopp (ATP 138.) kohtub Prantsusmaa lahtistel tennisemeistrivõistlustel kolmandas kvalifikatsiooniringis ukrainlase Denis Kudlaga (ATP 114.). Selle mängu võitja tagab koha põhiturniiril. Postimees vahendab orienteeruvalt kell 18.00 algava mängu võtmehetki otseblogi vahendusel.

Zopp alistas esimeses kvalifikatsiooniringis kohaliku tulevikulootuse Hugo Gastoni (ATP 1164.) 5:7, 6:4, 6:2 ja teises eelringis kogenud kreeklase Thanasi Kokkinakise (ATP 148.) 6:7, 6:1, 6:2.

Kudla sai avaringis 6:3, 6:7, 7:5 jagu Guilherme Clezarist (Brasiilia, ATP 231.) ning seejärel alistas Geoffrey Blancaneaux’i (Prantsusmaa, ATP 319.) 6:2, 6:1.

30-aastane Zopp ja temast viis aastat noorem Kudla pole ATP turniiril omavahel kunagi varem kohtunud. Kudla on varem Prantsusmaa lahtistel jõudnud esimesse ringi kahel korral (2013, 2016). Zopp on Prantsusmaal mänginud teises ringis – sellega sai eestlane hakkama neli aastat tagasi.