Kris Ilves
PSG väravavaht Gianluigi Buffon.
PSG väravavaht Gianluigi Buffon. Foto: Lionel Urman / Lionel Urman/Sipa USA

Sellel suvel Torino Juventusest Pariisi Saint-Germaini siirdunud legendaarne väravavaht Gianluigi Buffon sai valitseva Prantsusmaa jalgpallimeistri eest kirja järjekordse täismängu.

Kui seitse päeva tagasi kirjutasime, et 40-aastane Buffon tegi Prantsusmaa kõrgliigas vapustava debüüdi, siis laupäeval peetud teise vooru lahingus ei õnnestunud tal nullimängu teha. PSG sai Kylian Mbappe kahest ja Neymari ühest tabamusest võõral väljakul 3:1 jagu Guingampist.

Guingamp asus mängu 20. minutil juhtima, kui sihile jõudis Nolan Roux, kuid seis oleks võinud selleks ajaks olla juba 2:0. Seitse minutit varem hiilgas Buffon suurepärase reaktsioonitõrjega ja suunas Roux’ lähilöögi latti. PSG väravad sündisid teisel kolmveerandtunnil.