Hea korvpallisõber, vaata ja avalda arvamust: kas kohtunikud tegid Kalev/Cramole liiga?

Kalev/Cramo korvpallimeeskond andis Ühisliigas Venemaa tippklubile Kaasani Unicsile vägeva lahingu, aga kaotas napilt kahe punktiga. 13 sekundit enne lõpusireeni tegid kohtunikud otsuse, mis jättis Eesti klubi poolehoidjatele ja muidu korvpallisõpradele suhu mõru maigu.

Ülekannet kommenteerinud Andri Kiige ja Alar Varraku teravad silmad nägid kordusest, et Chavaughn Lewis (Kalev/Cramo) lõi palli Anton Ponkrašovi (Kaasani Unics) käte vahelt üle küljejoone niimoodi, et viimasena puutus mänguvahendit Venemaa tippklubi mängija, mitte Lewis.

Lõpusireenini oli sellel ajal 13 sekundit ja Kalev/Cramo oli kahepunktilises (73:75) kaotusseisus. Kohtunikud otsustasid pärast videokorduste vaatamist anda rünnakuõigus Kaasani Unicsile. Kõnealusest intsidendist hoolimata püsis Kalev/Cramo viimaste sekunditeni mängus, ent Eesti meisterklubil tuli tunnistada Kaasani Unicsi 76:74 paremust.

Hea korvpallisõber, vaata ülalolevast videost kaheldavat olukorda ja avalda arvamust: kas kohtunikud tegid Kalev/Cramole liiga?

Tagasi üles