Kohtunikud maatasa teinud Neymar saab UEFAlt karistada

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
PSG superstaar Neymar.
PSG superstaar Neymar. Foto: CHARLES PLATIAU / REUTERS

PSG jalgpalliklubi tähtründajat Neymari ootab tõenäoliselt ees karistus, sest ta võttis PSG ja Mancheser Unitedi Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumise järel teravalt sõna matši kohtunike osas.

27-aastane brasiillane, kes vaatas mängu väljaku kõrvalt, nimetas kohtunike tööd häbiväärseks. Mäletatavasti teenis United võõrsil PSG üle 3:1 võidu, mis aitas nad tänu võõrsil löödud värava reeglile veerandfinaali. Otsustava värava lõi Marcus Rashford 94. minutil penaltist, mis määrati läbi VARi.

«Neli meest, kes ei tea jalgpallist mitte midagi, vaatavad ekraanilt aegluubist kordust. Häbiväärne,» oli Neymar kriitiline.

UEFA on Neymari kriitilise ütlemise ära märkinud ning tõenäoliselt ootab jalgpallurit ees karistus. Otsuse tegemise kuupäeva pole veel paika pandud.