Ragnar Klavani klubikaaslane lõi EM-valikmängus Soomele värava

Kris Ilves
Itaalia jalgpallikoondis tähistab Nicolo Barella väravat.
Itaalia jalgpallikoondis tähistab Nicolo Barella väravat. Foto: Alberto Lancia / AP

Suured jalgpalliriigid, seitsme aasta tagused EM-finaalturniiri finalistid, Itaalia ja Hispaania alustasid 2020. aasta EM-valiksarja koduväljakul võidukalt.

Itaalia sai 2:0 jagu Soomest. Väljakuperemehed viis juba seitsmendal minutil juhtima Nicolo Barella, kes mängib klubijalgpalli koos Ragnar Klavaniga Cagliari Calcios. Lõppseisu vormistas 74. minutil Moise Kean.

Hispaania oli samal ajal raskustes Norraga, aga teenis siiski 2:1 võidu. Hispaanlased asusid Rodrigo 16. minuti väravast juhtima, kuid Joshua King realiseeris 65. minutil penalti, mille lätlasest peakohtunik Andris Treimanis andis üsna pehmelt. Hispaania võiduvärava lõi kapten Sergio Ramos 71. minutil taas penaltist.

Loe ka: «Eesti koondise järgmine proovikivi andis EM-valikmängus Iirimaale lahingu» ja «Šveitsi jalgpallikoondise kaitsja kukkus väljakul kokku ja kaotas teadvuse»

Kõik tulemused:

J-alagrupp:

• Bosnia ja Hertsegoviina – Armeenia 2:1
  • Itaalia – Soome 2:0
  • Liechtenstein – Kreeka 0:2

Seis: Itaalia 3 punkti (väravate vahe 2:0), Kreeka 3 p (2:0), Bosnia ja Hertsegoviina 3 p (2:1), Armeenia 0 p (1:2), Liechtenstein 0 p (0:2), Soome 0 p (0:2).

F-alagrupp:

• Hispaania – Norra 2:1

Seis: Rootsi 3 punkti (väravate vahe 2:1), Hispaania 3 p (2:1), Malta 3 p (2:1), Rumeenia 0 p (1:2), Norra 0 p (1:2), Fääri saared 0 p (1:2).