Saksamaa odaviskajale teeb muret jalavigastus

Johannes Vetter.

FOTO: KAI PFAFFENBACH / REUTERS

Laupäeval Hiinas Shanghais toimunud kergejõustiku Teemantliiga etapil polnud eestlane Magnus Kirt ainus tippodaviskaja, kes võistlusest loobus. Hooaja esimese võistluse lükkasid edasi ka sakslane Johannes Vetter ja tšehh Petr Frydrych.

Kui Kirt loobus Shanghai võistlusest seljavalu tõttu, siis valitsevale maailmameistrile Vetterile teeb muret jalavigastus, mis on teda painanud juba eelmisest hooajast. Soome meedia kirjutab, et Vetteri tugijalg saab tema agressiivse viskestiili tõttu liiga suure koormuse. Vetter avab hooaja ilmselt järgmisel kuul, osaledes muuhulgas ka Soomes toimuvatel Paavo Nurmi mängudel. Frydrych vigastas soojendusel sääremarja ja Shanghais ühtegi võistluskatset ei sooritanud.

Shanghais võitis Teemantliiga etapi Andreas Hofmann tulemusega 87.55. Sakslase järel pälvis teise koha Taiwani odaviskaja Cheng Chao-Tsun 87.12-ga ja kolmanda koha poolakas Marcin Krukowski 84.51-ga. Esimesena jäi poodiumikohalt välja 82.95 visanud sakslasest olümpiavõitja ja valitsev Euroopa meister Thomas Röhler.

Tagasi üles