Jarmo Jagomägi
, Reporter
Liverpooli mängijad väravat tähistamas.
Liverpooli mängijad väravat tähistamas. Foto: PAUL ELLIS / AFP / Scanpix

Nädala keskel Inglismaa kõrgliiga matšis Manchester Citylt sugeda saanud Liverpool alistas täna koduplatsil 2:0 jagu Aston Villast.

Biitlite linna klubi kindlustas pika pausi järel Premier League´i tiitli juba eelmisel nädalal. Sellele vaatamata tuli suur 0:4 kaotus Cityle väikese šokina, kuid Liverpooli peatreener Jürgen Klopp kinnitas, et võistkond pole motivatsiooni kaotanud.

Ka tänases matšis polnud tšempionite esitus üleliia särav, kuid töö tehti ära. Kohtumise esimese värava lõi Sadio Mane 73. minutil, umbes veerand tundi hiljem oli täpne esimest korda Inglismaa kõrgliigas skoorinud 19-aastane Curtis Jones.

Nõnda kasvatas Liverpool täna õhtul 33. vooru matši pidava City ees edu taas 23-punktiliseks. Lisaks püsind endiselt võimalus üle lüüa viimaste Inglismaa kõrgliiga punktirekord ehk 100 silma.

Tänased esimesed kaks matši lõppesid viigiliselt: Burnley - Sheffield 1:1, Newcastle - West Ham 2:2.