Vettel naaseb Red Bulli? Verstappen: minul poleks temaga probleemi

Kunagi kihutas Sebastian Vettel just Red Bulli masinaga. FOTO: Marwan Naamani/AFP/Scanpix

Red Bulli vormelimeeskonna sõitja Max Verstappen sõnas, et tal oleks ainult hea meel, kui neljakordsest maailmameistrist Sebastian Vettelist saaks tema tiimikaaslane. 

«Mul ei oleks Vetteli kui tiimikaaslasega mingit probleemi, aga mõistagi pole see minu otsutada. Ma pole temaga kunagi ühes tiimis sõitnud ega koos töötanud, aga see, et ta tahab samamoodi võita, pole minu jaoks probleem. Kui panna kaks võitvat sõitjat ühte tiimi, siis asi töötab. Nii oli see ka minu ja Daniel Ricciardoga,» rääkis Verstappen Austria meediale. 

Uuest hooajast töötuks jääv Vettel kihutas enne Ferrarisse siirdumist just Red Bullis, kus võitis aastatel 2010-2013 ka oma neli maailmameistritiitlit. Kuna Mercedese meeskond andis ka hiljuti teada, et nemad Vettelit enda ridadesse ei palka, on Red Bull sakslane viimane õlekõrs, peaks ta soovima jätkuvalt tippkonkurentsis kihutada.  

Red Bulli vormelitiimi pealik Christian Horner pole Vetteli naasmist igatahes välistanud. «Ta on suurepärane sõitja ja meil on palju ilusad mälestused minevikust. Me ei osanud oodata, et ta turule jõuab, aga [meie teine sõitja] Alexander Albon areneb samuti hästi,» sõnas Horner ning lisas, et F1 kaotaks väga palju, peaks Vettel sarjast sootuks lahkuma.

Hooaja avaetapp Austrias läks Vettelil täielikult aia taha ning sakslane veeres oma Ferrariga üle finišijoone alles kümnendana. Juba sel nädalavahetusel on mehel aga võimalik teha vigade parandus, kui Styria GP raames kihutatakse samal Red Bulli ringrajal.

Tagasi üles
Back