PM Pariisis ⟩ Kanepi treener: Kaiale pakuti võimalusi, aga ta ei võtnud neid vastu

Jarmo Jagomägi
Indrek Tustit.
Indrek Tustit. Foto: Tairo Lutter

Eesti tennise teine number Kaia Kanepi (WTA 106.) kaotas Prantsusmaa lahtiste teises ringis 4:6, 5:7 Elise Mertensile (WTA 20.). Haapsalust pärit sportlase treener Indrek Tustit märkis, et tahtnuks kohtumises näha kolme setti.

Kanepi jaoks läks avasett rappa kümnendas geimis. Ta oli just saanud Mertensilt murde tagasi ning juhtis oma servigeimis 40:15, kuid belglanna võitis neli punkti järjest ja murdis eestlanna pallingu ja võttis ühes sellega ka geimivõidu.

Teises setis oli Kanepi kaks korda murdega peal, kuid Mertens suutis alati seisu järgmise geimiga võrdsustada. Belglanna 6:5 eduseisul vajas ta vaid ühte murdepalli, et eestlanna konkurentsist välja lülitada.