Flora sammub jätkuvalt kindlalt, Paide pani Levadia paika

Toimetas Karl Juhkami
Paide Linnameeskonna mängijad.
Paide Linnameeskonna mängijad. Foto: Elmo Riig / Sakala

Nädala keskel Euroopa liigas Dinamo Zagrebile kõva vastupanu osutanud Tallinna Flora näitas klassi ka koduliigas, kui alistas Premium liiga 23. voorus Viljandi Tuleviku 2:1.

Valitseva Eesti meistri tabamuste eest hoolitsesid Markus Poom ja Konstantin Vassiljev, Tuleviku auvärava lõi esimesel üleminutil Kaimar Saag.

Kolme võidupunkti üle said rõõmustada ka Paide Linnameeskonna mängijad, kes alistasid vooru keskses kohtumises Tallinna FCI Levadia 1:0. Pealinnaklubi jäi 67. minutil arvulisse vähemusse, kui Mark Oliver Roosnupp teenis teise kollase kaardi. Seitse minutit hiljem suutis Paide selle ka ära kasutada, kui sihile jõudis Deabeas Nii Klu Owusu Sekyere.

Samuti medalitest unistav Nõmme Kalju kaotas täna punkte koduväljakul, kui tegi 1:1 viigi Tallinna Legioniga. Pedro Victor Calil Sandovali 70. minutil sündinud avavärava neutraliseeris tosin minutit hiljem Denis Vnukov. Seda penaltipunktist.

Ka Kalju lõpetas sarnaselt Levadiale kohtumise kümnekesi: lisaminutitel saadeti punase kaardiga duši alla Ivan Lobai.

Laupäeval toimunud kohtumistes alistas Tallinna Kalev 1:0 (36. Henri Anier) FC Kuressaare ning Tartu Tammeka tegi 0:0 viigi Narva Transiga.