Saaremaa teenis hooaja esimese kaotuse, nende skalbi noppis Tallinna Selver

Võrkpalli Credit24 Meistriliigas võitis Tallinna Selver koduväljakul 3:1 (25:18, 18:25, 25:15, 25:20) Saaremaad.

Seni liigas üheksa mängu järjest võitnud Saaremaa jäi kohe avageimis Selveri servide vastu hätta ning kaotas geimi 18:25. Teises geimis suudeti end koguda ning omakorda võeti 25:18 geimivõit. Kolmas ja neljas geim kuulusid võõrustajatele üpris kindlalt 25:15 ja 25:20.

Selveri poolel tõid enim punkte Renee Teppan ja Oliver Orav, vastavalt 19 ja 17 silma. Saaremaa klubi vedas 15 punkti toonud Keith Pupart, 12 silmas lisas Hindrek Pulk.

Hoolimata kaotusest jätkab Saaremaa tabeliliidrina, nad on võtnud üheksa võitu ja teeninud ühe kaotuse. Selver on jätkuvalt kuuendal kohal, tabelis kolm võitu ja kolm kaotust.

Saaremaa on sel hooajal olnud selgelt Eesti ja Läti ühisliiga parim volletiim, sest üheksast mängust on nad kogunud üheksa võitu. Mängitud on 32 geimi, millest on kaotatud vaid viis.

Selveri seis on kehvem. Kümne klubi konkurentsis on nad kahe võidu ja kolme kaotusega viiendal kohal, kuid erinevalt lähikonkurentidest on neil üks-kaks mängu vähem peetud.