TalTech näitas ülitiheda mängugraafikuga Kalev/Cramole hambaid, kuid tugevam võttis oma

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Kalev/Cramo mängugraafik on tihe, ent võite nopitakse järjepanu.
Kalev/Cramo mängugraafik on tihe, ent võite nopitakse järjepanu. Foto: Sander Ilvest

Eesti korvpalli meistrivõistluste tänases ainsas kohtumisest alistas Kalev/Cramo võõral väljakul 84:70 TalTechi.

Pinget jagus kohtumisse umbes 25 minuti jagu. Pärast avapoolaja neljapunktilist kaotust pääses TalTech kolmanda veerandaja alguses 44:42 juhtima, ent siis läksid külalised oma teed. Kalev tegi 19:3 vahespurdi ja enam tagasi ei vaadanud.

Võitjate parim oli Janari Jõesaar 17 punktiga, Marcus Keene lisas 16 silma. Peatreener Roberts Štelmahersi käsutuses oli kümme mängijat, endiselt paraneb vigastusest Maurice Kemp. Värskeim täiendus, Sten Sokku asendav Marques Townes veel kaasa ei teinud.

TalTechi poolelt esitas hooaja parima partii Toomas Raadik, kes kogus üleplatsimehena 22 punkti. Indrek Kajupank lisas 15, Tanel Sokk 10 silma.

Eesti esiklubil on käsil väga tihe mänguperiood. Pühapäeval alistati VTB Ühisliiga kohtumises Kalevi spordihallis Saratovi Avtodor, eile saadi koduses sarjas võõral väljakul 94:87 jagu Rapla Avis Utilitasest.

Palju aega hinge tõmbamiseks ei jää. Juba laupäeval võõrustatakse Ühisliigas Kaasani Unicsit, teisipäeval tuleb Poolas madistada sealse Zielona Goraga.