Kalev/Cramo peatreener: Jõesaar ja Keene olid tublid, aga kõik võitlesid iga palli nimel

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Roberts Štelmahers (vasakul) ja Žan Tabak.
Roberts Štelmahers (vasakul) ja Žan Tabak. Foto: Tomasz Browarczyk/VTB

Kalev/Cramo peatreener Roberts Štelmahers tunnistas pärast võitu tugeva Poola klubi Zielona Gora üle, et kaks mängijat tegid rünnakul särava partii, ent kiita tuleb kogu võistkonda.

Kui välja arvata esimese poolaja lõpp, oli Eesti esiklubi avapoolajal sõiduvees. 20 minutiga visati koguni 56 punkti vastaste 45 vastu. Zielona Gora kogenud peatreener Žan Tabak heitis hoolealustele mitmel puhul ette vähest agressiivsust.

Nagu karta oli, lükkasid võõrustajad sisse teise käigu. Poolajaga 16 punkti visanud Marcus Keene hoiti kolmandal veerandajal kuival, lisaks patustas jänki nelja pallikaotusega. Kastanid tõi tulest aga Janari Jõesaar, kes kolmepunktiliseks sulanud eduseisust ainuisikuliselt 9:0 vahespurdi sepistas. Sellest hoolimata oli Kalevi initsiatiiv läinud.