Vipers võttis liigahooaja viimases mängus üllatusliku võidu

Coolbeti hokiliigas viimases põhiturniiri mängus alistas HC Vipers mõneti üllatuslikult HC Panteri 6:5.

Pantrid läksid kohtumist küll seitsmendal minutil Mihkel Võrangi väravast juhtima, kuid Vipers vastas sellele omalt poolt kolme tabamusega: täpsed olid Denis Kontseus, Nikita Filippenko ja Rico-Marder Velja.

Teise perioodi lõpus õnnestus Pantritel kaksikvendade Daniel ja David Baraneki tabamustest taas jalule seada viik, kuid viimasel kolmandikul läks uuesti tuliseks andmiseks.

Esmalt sahistas Roman Kolentšukov ning viis Vipersi 4:3 ette. Sellele vastasid Pantrid omakorda kahe tabamusega: esmalt sahistas võrku Ilja Urušev ning seejärel Paul Sillandi.

Kohtumine näiski nii lõppevat, kuid 17 sekundit enne lõppu seadis Erik Potšinik jalule 5:5 viigi. Lisaajal saatis edu lõpuks Vipersit: otsustav värav kanti Denis Kontseuse nimele.

Selles kohtumises on selgeks favoriidiks Panter, sest kui nemad kuuluvad liigas esikolmikusse, siis Vipers on võrdlemisi kindlalt viimane. Lisaks on Panter võitnud kõik kolm sel hooajal toimunud omavahelist lahingut.