Sel korral vigurdamist vältinud Kalju võttis kohustuslikud punktid, Narvas jäid väravad löömata

Nõmme Kalju jalgpallimeeskond.
Nõmme Kalju jalgpallimeeskond. Foto: Mati Hiis/Nõmme Kalju

Eesti jalgpalli meistrivõistlustel alistas Nõmme Kalju võõral väljakul Kuressaare 2:0. Narva Trans ja Tallinna Legion leppisid viiki.

Kõigis tänavuse hooaja eelnevates mängudes JOKK-skeemi kasutanud ehk esimesel minutil klubis treenitud mängija (KTM) välja vahetanud Kalju täna seda teed ei läinud. Mõlemad põhikoosseisu kuulunud KTMid Alex Matthias Tamm ja Kaspar Paur pääsesid puhkama teisel poolajal.

Tuulistes oludes peetud kohtumises kodus mänginud tabeli punane latern külalistele vastu ei saanud. Kalju ülekaal polnud meeletu, ent piisav kaheväravaliseks võiduks. Mängu mõlemad väravad lõi Vladimir Avilov (42. ja 69. minutil). Kusjuures viimased kümmekond minutit mängiti vähemuses, sest kaitsja Vladislav Veremejev sai punase kaardi.

Kaotuse kõrvale teise võidu kirjutanud nõmmekad tõusid kolmandaks. Kõik kolm kohtumist kaotanud Kuressaare on viimane. Tõsi, valitsev meister Flora pole veel hooaega alustanudki, Tartu Tammekal on peetud vaid üks mäng.

Tänases teise Premium liiga lahingus leppisid Narvas 0:0 viiki kohalik Trans ja Legion.