N, 1.06.2023

Adamo võimalikest taktikamängudest: te ülehindade mind, ma olen vaene Itaalia emigrant Saksmaal

Toimetas Karl Juhkami
Facebook Twitter
Comments
Andrea Adamo.
Andrea Adamo. Foto: Dppi/Bastien Roux/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Kui Thierry Neuville'i eilne katkestamine välja jätta, võib Hyundai tiimipealik Andrea Adamo oma hoolealuste tööga Portugali rallil siiani rahule jääda. Ott Tänak hoiab laupäeva lõunal liidrikohta ning Dani Sordo peab Elfyn Evansiga tulist võitlust teise koha peale. 

«Tundub, et Ott on leidnud lõpuks auto hot spot'i Ma ei tea, kas asi on tänastes katsetes, need on eilsetest erinevad, aga nende minek on tõesti okei. Ärge saage minust valesti aru, aga me võinuks sellisel kohal olla juba ka eile. Ent vaatame asja positiivset poolt!» sõnas Adamo WRC All Live'i ülekandes. 

Seejärel külvas itaallane kiitusega üle Sordo. «Dani esineb alati hästi ja see ei üllata mind. Ta on alati näidanud, et kui meil on tulemust vaja, siis ta suudab seda ka tuua. See on midagi, mida tuleb hinnata. Ta on nagu mereväelane, kes on meie jaoks alati olemas,» lausus Adamo. 

Seejärel uuriti tiimipealikult Thierry Neuville'i hädade kohta. Nimelt hilines belglane masinat parandades päeva pikima katse starti. «Sujuvalt» läks ta rajale aga vahetult pärast Toyota mehi, et tiimikaaslastele ikkagi rada puhastada. 

«Me oskame siis täpselt öelda, mis probleem see on, kui ta tagasi tuleb. Ta kurtis selle üle, et auto pole hästi juhitav. Ilmselt on see seotud sellega, et me parandasime eile masinat viimase hetkeni, et üldse superrally süsteemis rajale saada,» lausus Adamo ning lükkas ümber jutud võimalikust taktikamängust. «Te ülehindate mind, ma olen vaene itaallane, kes emmigreerunud Saksamaale. Mul on hea meel, et te mind nii targaks peate, aga ma olen vaene Itaalia emigrant Saksmaal.»

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles