Eesti rallimehed katkestasid teist päeva järjest Sardiinia MM-etapi

Egon Kaur ja Silver Simm Sardiinias.
Egon Kaur ja Silver Simm Sardiinias. Foto: Dppi/Nikos Katikis/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Sardiinia autoralli MM-etapil madalamates klassides võistlevad Georg Linnamäe ja Egon Kaur jäid ka teisel võistluspäeval raja kõrvale.

WRC2-arvestuses Volkswagen Polo GTI R5ga kihutav Linnamäe tabas eile õnnetult puud ning katkestas neljandal kiiruskatsel. Täna lõpetas 22-aastane piloot vaid ühe kiiruskatse, kuniks taas raja pervele jäi.

Praegu pole teada, mis Linnamäe ja tema kaardilugeja Tanel Kasesaluga juhtus. Küll aga leiab võistluse süsteemist nende nimed katkestajate listist, põhjuseks: tehnilised probleemid (mechanical).

Probleeme on ka WRC3-klassi kuuluval Egon Kauril, kes sel samal 10. kiiruskatsel ootamatul palju aega kaotas. Järgmisele katsele jäi ta koos kaardilugeja Silver Simmiga mitu minutit hiljaks. Ilmselt üritati oma Polo kallal miskit parandada, ent starti ei tuldudki.

GPS näitas, et eestlased suunduvad tagasi ralliparki. Veidi hiljem lisandusid ka nemad katkestajate nimekirja, märge sama: tehniline probleem (mechanical).

Ka Kaur jäi eile raja kõrvale, tema masinal lendas ratas alt. Õnnetus juhtus juba avakatsel.