N, 1.06.2023

Karmi avarii üle elanud Verstappenil lubati haiglast lahkuda

Karl-Joosep Küngas
Facebook Twitter
Comments
Max Verstappen (vasakul).
Max Verstappen (vasakul). Foto: ANTONIN VINCENT via www.imago-images.de/SCANPIX

Vormel 1 tiitlinõudleja Max Verstappen elas möödunud nädalavahetusel üle väga karmi avarii, kus õnneks pääses suuremate vigastusteta. Siiski suunati ta kohe uuringuteks haiglasse, kuid lubati peagi sealt lahkuda.

Möödunud nädalavahetusel sõidetud Suurbritannia GP-l oli Verstappen tegemas taas vägevat esitust, sest pärast starti juhtis ta võidusõitu Lewis Hamiltoni ees. Esimesel ringil siiski kaks tiitlinõudlejat rajale enam ei mahtunud ning Hamiltoni eksimuse tõttu lendas Verstappen suurel kiirusel rajapiiretesse.

Kuigi kõik nägi kiirusel enam kui 200 km/h väga õõvastav välja, siis pärast väikest toibumist tuli Vestappen Red Bulli vormelist omal jõul publiku ette. Siiski toimetati ta kiiresti haiglasse, kus talle tehti erinevad uuringud. Midagi tõsist ei leitud ning hollandlasel lubati öösel haiglast lahkuda.

«Uuringud läksid hästi ning võisin haiglast lahkuda. Tänan kõiki inimesi, kes mulle meeldivaid sõnumeid saatsid,» sõnas Verstappen sotsiaalmeedias.

Suurbritannia GP võitis lõpuks Hamilton, kes vaatamata 10-sekundilisele karistusele ikkagi viimastel ringidel esikoha haaras. Just see karistus jäi hiljem ka Verstappenile hingele ning samuti ei meeldinud hollandlasele, et Hamilton pärast võidutantsu vihtus.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles