Sünnipäevalaps Rooba viskas KHLi debüüdil värava, kuid pidi tundma kaotusekibedust

Christopher Krutto
Robert Rooba (paremal) Severstali treeningul.
Robert Rooba (paremal) Severstali treeningul. Foto: Facebook/Tšerepovetsi Severstal

Eesti jäähokikoondislane Robert Rooba tegi täna õhtul debüüdi Kontinentaalses jäähokiliigas (KHL), kus tema koduklubi Tšerepovetsi Severstal jäi 2:3 alla Peterburi SKA-le.

Ska läks kohtumist juba teisel minutil juhtima, kui skoori tegi Kirill Maršenko. Samas kulus Roobal vaid viis minutit, kui tal õnnestus visata oma karjääri esimene KHLi värav, sellega viigistas eestlane ühtlasi ka mängu.

Teisel kolmandikul haaras Severstal Jakob Stenqvisti väravast edu ja see püsis kuni kolmanda perioodini. Seal pani SKA oma paremuse maksma. Kõigepealt viigistas Fredrik Handemark skoori ja seejärel lõi Vey Linden võiduvärava.

Kusjuures Rooba jaoks oli täna tegu sünnipäevaga. Täpsuskütt sai täna 28-aastaseks.

Postimees tegi hiljuti Roobaga intervjuu, kus uuriti muuhulgas, millist rolli ta meeskonnas kandma hakkab ja millised on tema ootused tulevale hooajale.