L, 2.07.2022

Rallieksperdid ennustavad Tänakut taas poodiumile

Karl Mihkel Eller
Rallieksperdid ennustavad Tänakut taas poodiumile
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ott Tänak.
Ott Tänak. Foto: Vincent Thuillier/Hyundai Motorsport

DirtFishi ralliportaal tegi enne Keenia MM-etappi taas toimetusesisese ennustuse, kus vähemalt ühel juhul pakuti Safari ralli võitjaks Ott Tänakut.

Hyundai sõitja pälvis George Donaldsoni poolehoiu, kes on aastakümneid töötanud erinevates rallimeeskondades juhtivatel positsioonidel, kuid on viimastel aastatel andnud oma panuse ka DirtFishi tegemistesse.

Ülejäänud neli toimetajat pakkusid võitjaks Toyota ja Fordi sõitjaid. Tunnustatud ajakirjanik David Evans ennustas, et hooaja esimese võidu võtab Elfyn Evans (Toyota). Ühtlasi paigutas ta Tänaku kolmandale kohale.

Rallihääleks kujunenud Colin Clark arvas, et Safari rallil võtab võidu Sebastien Loeb (Ford), teiseks ennustas ta eestlast. Luke Barry pakkus, et võidab Sebastien Ogier (Toyota) ning Tänak tuleb teiseks. Alasdair Lindsay ennustas võitjaks Loebi, kuid Tänakut poodiumikohale ei pannud.

Keenia ralli algab juba täna pärastlõunal, kui 14.08 antakse start esimesele katsele. Kõikide ralliuudistega on võimalik kursis olla Postimehe blogi ja raadio vahendusel.

Märksõnad
Tagasi üles