FOTOD ⟩ Vaata, millise nänniga üritavad USA ülikoolid Kriisat endale meelitada

Postimees Sport
Copy
Selge on vaid nii palju, et Arizona Wildcatsi särki Kerr Kriisa enam selga ei tõmba.
Selge on vaid nii palju, et Arizona Wildcatsi särki Kerr Kriisa enam selga ei tõmba. Foto: Ethan Miller/AFP/Scanpix

USA üliõpilaskorvpalli vabaagent Kerr Kriisa on viimase päevade jooksul külastanud kaht võimalikku kosilast.

Veidi enam kui nädal tagasi otsustas Eesti koondise mängujuht, et pärast kolme aastat Arizonas on aeg muutuseks. Kriisa riputas enda nime üles üleminekuportaali ehk kõigil ülikoolidel on tema värbamiseks teoreetiline võimalus.

Ent, kes siis põrsast kotist ostab? Nii mõnedki on üleminekuturu ühe ihaldatuma mängija kutsunud tingimustega tutvuma. Esiti käis Kriisa külast West Virginia paar päeva hiljem Nebraska ülikoolis.

Mõistagi tahavad kosialased endast võimalikult head muljet jätta. Üks võimalus on jagada erinevat nänni, umbes nagu valimiskampaaniate ajal. Kriisa kergitas sotsiaalmeedias ka veidi saladuseloori, näidates, mida head ja paremat talle teemoonaks anti. 

West Virginia Mountaineers panustas rohkem asjadele. Näiteks jagati Kriisale mitu tema enda pildiga postkaarti, käepaelu ja muid pisikesi meeneid:

Nebraska Huskers – kelle kergejõustikuosas tegutseva õed Johanna ja Lishanna Ilves – üritas meie meest meelitada pigem toiduga. Fotolt paistavad erinevad kartulikrõpsud ja maiustused: 

USA meedias liigub erinevaid spekulatsioone. Praeguse seisuga seostatakse Kriisat kolme erineva kooliga. Lisaks eelnimetatuile on laual Xavier Musketeers, keda tüürib meie mehe ookeani taha meelitanud Sean Miller.

Valikutest igatahes Kriisal puudust pole.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles