P, 24.09.2023

Leclerc peletab ukse taha kogunevaid fänne: hindan teie toetust, kuid kuskilt jookseb siiski piir

Toimetas Karl Juhkami
Facebook
Comments
Ahastuses Charles Leclerc.
Ahastuses Charles Leclerc. Foto: Hoch Zwei

Ferrari vormel 1 sõitja Charles Leclerc on viimastel nädalatel pidanud tegelema ootamatu probleemiga. Nimelt lekkis tema Monaco elukoha aadress internetti, mistõttu käivad põrinafännid mehe ukse taga autogramme ja selfie'sid nuiamas.

Kui jutt oleks paarist-kolmest poolehoidjast, ei teeks monacolane sellest vast nii suurt numbrit, kuid mõistetavalt on Leclercil kordades rohkem fänne, kes kõik oma iidolit näha tahavad. Nõnda ongi asjad mehe jaoks üle pea kasvanud ja ta adresseeris probleemi hiljuti ühismeedias.

«Viimaste kuude jooksul on minu kodune aadress mingil moel avalikuks saanud. See on viinud selleni, et inimesed tulevad minu korteri ukse taha, lasevad kella, küsivad pilte ja autogramme. Ma hindan fännide toetust väga, aga palun austage minu privaatsust ega tulge minu ukse taha,» kirjutas ta Instagrami.

«Kui näete mind tänaval või ringraja ääres, siis püüan leida kõigi jaoks aega, aga ma ei tule välja, kui te mind kodu juures ootate. Teie toetus nii kokku saades kui sotsiaalmeedias on minu jaoks väga tähtis, aga kuskil on siiski piirid, mida ei tohiks ületada,» lisas Leclerc.

Leclercil on fännidega elus varemgi sekeldusi olnud. Eelmise aasta aprillis jäi monacolane ilma käekellast, kui kaks n-ö poolehoidjat temaga pilti tegid. Sellega seoses laekus hiljuti uus teade, et politsei on vargusega seoses neli inimest kinni pidanud. 

Liikudes sportliku poole peale, siis tänavune F1-hooaeg pole Leclerci ja Ferrari jaoks soovitud viisil alanud. Kolme etapi järel on monacolasel ette näidata vaid seitsmes koht Saudi Araabia GP-lt. Nii Bahreinis kui ka Austraalias jäi ta rajapervele.

Tänavune vormelihooaeg jätkub 30. aprillil sõidetaga Bakuu GPga.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles