Pareiko ja Wisla kaotasid poolfinaali avamängu

Sergei Pareiko
Sergei Pareiko Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise väravavahi Sergei Pareiko koduklubi Krakowi Wisla pidi Poola karikavõistluste poolfinaali avamängus tunnistama Chorzowi Ruchi 3:1 paremust.

Pareiko seisis Wisla väravas kõik 90 minutit. Ruch läks koduplatsil avapoolajal juhtima, kuid teise poolaja algul viigistas Tzvetan Genkov seisu. Seejäel suutis kodumeeskond aga veel kaks palli Pareiko selja taha saata, teise neist penaltist.

Ruch on hetkel Poola liigatabelis teisel kohal, jäädes liidritest maha vaid punktiga. Wisla hoiab 7. kohta. Korduskohtumine Wisla koduväljakul peetakse 10. aprillil.

Teise finalisti selgitavad Gdynia Arka ja Varssavi Legia, kelle avamäng peetakse täna.