Paide sai taas Levadialt lüüa, Flora mängis tulega

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Levadia sai taas Paidest jagu.
Levadia sai taas Paidest jagu. Foto: FCILevadia/Facebook

Eesti jalgpalli meistriliigas peeti täna kaks mängu. Võidupunktid teenisid FCI Levadia ja FC Flora.

Laupäevase karikafinaali kordusetendus toimus täna Eesti südames. Nagu mõned päevad tagasi alustas Paide Linnameeskond kodus teravamalt ja omas häid võimalusi. Avapoolajal jäid väravad siiski löömata.

Kui viimases omavahelises matšis kõmmutati kahe peale kuus väravat, piirduti sel korral ühega. Õnnelikuks osutus Levadia, kohtumise saatuse otsustas Richie Musaba 54. minuti tabamus. Paidel oli võimalusi, ent neid ei õnnestunud realiseerida.

Premium liigas kohtuti tänavu juba kolmandat korda. Kõik matšid on võitnud Levadia.

Samal ajal toimus tuline duell Kadrioru staadionil. Võõrustaja Tallinna Kalev pääses 18. minutil Vadim Mihhailovi tabamusest Flora vastu juhtima. Avapoolaja lõpuks olid aga rohesärgid juba Sergei Zenjovi duubli ja Mark Anders Lepiku väravast 3:1 peal.

Valitsev meister ei saanud end aga mugavalt tunda. 52. minutil vähendas vahe 2:3 peale Ats Purje. Aga mängu viimaseks väravaks see jäigi. Tõsi, Flora pigem pääses – näiteks kümmekond minutit enne lõppu põrutas Purje veel palli latti.