VIDEO Raju! Ronaldo kõmmutas karjääri 900. värava ja vedas Portugali taas võidule

Cristiano Ronaldole läks karjääri 900. värav väga hinge.
Cristiano Ronaldole läks karjääri 900. värav väga hinge. Foto: Hugo Amaral / ZUMA Press Wire / Scanpix

Üks läbi aegade paremaid jalgpallureid Cristiano Ronaldo nihutas taas piire.

39-aastane ründaja aitas Portugali koondise Rahvuste liiga matšis 2:1 võidule Horvaatia üle. Ronaldo lõi kohtumise teise värava 39. minutil.

Tegemist oli tema karjääri 900. väravaga. Profivutis pole kellelgi teisel midagi sarnast ette näidata. Koondise eest jõudis Ronaldo sihile 131. korda.

Veebruaris 40. sünnipäeva tähistav pallur kinnitas mõni päev tagasi, et ta ei mõtlegi veel karjääri lõpetamisele. Nõnda pole sugugi välistatud, et Ronaldo jõuab ka enda seatud sihi, 1000 väravani.

Praegu on kapteni peamine eesmärk koondisega Rahvuste liiga võitmine. Esimene samm sai eile tehtud. Pühapäeval kohtutakse Šotimaaga, kes sai avamängus 2:3 lüüa Poolalt. Veerandfinaali pääsevad neljaliikmelistest alagruppidest kaks paremat.