Konontšuk alustas Saksamaal hooaega piraka võiduga

Artur Konontšuk
Artur Konontšuk Foto: ewe-baskets.de

Eesti korvpallikoondise ääremängija Artur Konontšuki leivaisa Oldenburg alustas Saksamaa karikavõistlustel piraka võiduga, alistades 91:63 Tigers Tübingeni.

Esimese veerandaja lõpuks oli seis 19:17 Tigers Tübingeni kasuks. Seejärel sai Konontšuki leivaisa aga mängu sisse ning ülejäänud veerandajad võideti 27:19, 24:11 ja 23:14.

Konontšuk tegi kohtumisest kaasa 16 minutit ja 53 sekundit, mille jooksul kogus ta üheksa punkti, kaks lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu.

Oldenburgi resultatiivseim oli Geno Crandall, kes viskas meeskonnale 22 punkti, talle järgnes Justin Jaworski 20 silmaga. Vastaste resultatiivseim oli 23 punktiga Kenneth Andrew Cooper.

Saksamaa korvpalli kõrgliigas kaasa lööv Oldenburg teatas juuni alguses, et on käed löönud Eesti koondislase Artur Konontšukiga. Loe lähemalt SIIT.

«Konontšuk avaldas muljet hea lauavõitluse ja kõrge korvpalli IQga, mis aitasid tal tiimi mängusüsteemiga kiiresti kohaneda,» seisis tiimi pressiteates.

Karikavõistluste kaheksandikfinaalis läheb Oldenburg vastamisi Frankfurti Skylinersiga.