Ahjupera debüteeris ETO viigimängus

Jarmo Ahjupera
Jarmo Ahjupera Foto: Postimees
Jarmo Ahjupera tegi oma debüüdi Györi ETO eest, kui tema koduklubi viigistas Ungari jalgpallimeistrivõistlustel 1:1 Kaspovariga.

Györi värava lõi 14. minuti Peter Bajzat, vastased viigistasid kohtumise seisu 76. minutil. Ahjupera sekkus mängu 73. minutil, kui ta asendas ETO tabamuse autorit Bajzati, kirjutab soccernet.ee.

Tarmo Kink lõi selles kohtumises samuti kaasa, kuid jalga taaskord valgeks ei saanud. Endise levadialase saldoks jäi 79. mänguminutit.

Tabelis on ETO 23 punktiga kümnendal kohal, üheksandal tabelireal paiknevale Nyiregyhazale kaotatakse kahe silmaga