Gert Kams avas Soomes väravaarve

Gert Kams
Gert Kams Foto: Laura Oks

Jalgpallur Gert Kams avas uues koduklubis oma väravaarve, kui aitas Seinäjoen JK-l laupäeval toimunud treeningkohtumises alistada liigarivaal AC Oulu.

Jaanuari keskel Soome esiliigaklubiga käed löönud Kams lõi 90. minutil kohtumise viimase värava ning vormistas SJK 5:3 võidu. Endine Flora pallur tegi kaasa kõik 90 minutit, vahendab Soccernet.ee.

Koos Kamsiga Soome siirdunud Stanislav Goldberg mängis kõnealuses kohtumises vaid esimese poolaja. Küll aga on 20-aastasel Goldbergil varasematest kontrollkohtumistest kirjas kaks tabamust.

Soome esiliiga alustab alles aprilli lõpus.