Tallinna Ülikool võitis pronksi

Pirgit Püü.
Pirgit Püü. Foto: basket.ee/Argo Luigas

Eile selgus Eesti naiste korvpallimeistrivõistluste kolmanda koha võitja, kelleks on Tallinna Ülikooli naiskond.

Teistkordselt alistati AmEst Rapla 87:55, avakohtumises olid Tallinna Ülikooli võidunumbrid 87:74. Kogenum ülikoolinaiskond sai end kohe mängu alguses käima, võites avaveerandi 23:12 ja poolaja 42:25.

Esimest hooaega liigas mängiv Rapla naiskond kordagi tõsist ohtu ei kujutanud ja kolmanda veerandaja võitis pealinna klubi 67:46 ning kogu mängu 87:55.

Võitjate resultatiivseim oli 25 punkti ja 14 lauapalliga Kerttu Jallai, Pirgit Püü lisas 19 punkti, 5 korvisöötu ja samapalju lauapalle.

Kaotajate edukaim oli 22 punkti visanud Kerli Haas (lisaks 6 lauapalli), Eliise Pajumets lisas 11 punkti.

Eesti meister võib selguda juba teisipäeval, mil kolmandat korda on vastamisi tiitlikaitsja Eclex ja Audentese SG/Noortekoondis. Eclex juhib kolme võiduni peetavat finaalseeriat 2:0.