Oliver Lomp
, ajakirjanik
Lionel Messi
Lionel Messi Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalliklubi FC Barcelona alistas eile 4:2 Real Betisi ning jõudis ühe võidu kaugusele meistritiitlist.

Betis läks Paboni väravast juba 2. minutil juhtima, kuid seitse minutit hiljem Alexis Sanchez viigistas. Ometi leidis poolaja lõpus Barcelona end taas tagaajaja rollist, kui täpne oli perez.

56.minutil suutis David Villa viigistada ning teisel poolajal vahetusest sekkunud Lionel Messi väravad 60. ja 71. minutil kindlustasid Barcelonale võidu.

Teistes eilsetes kohtumistes said punkilisa väljalangemist vältida soovivad klubid. Mallorca tegi 1:1 viigi Levantega ning Real Zaragoza alistas 3:0 Rayo Vallecano. Lisaks oli FC Sevilla 3:0 üle Espanyolist.