Kamsi särav esitus aitas tema tööandja Soomes võiduni

Gert Kams (paremal).
Gert Kams (paremal). Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Gert Kamsi värav aitas Seinäjoen Jalkapallokerho Soome esiliiga 1. vooru järelepeetud kohtumises 2:1 võiduni FC Viikingite vastu.

Kamsi ilus õhtu sai alguse 61. minutil, mil 28-aastane poolkaitsja viigistas mänguseisu 1:1-le. Mõni minut enne mängu lõppu kerkis eestlane aga kangelaseks, kui ta kasutas ära tsenderdusele järgnenud segaduse Viikingite kastis ja viis SJK 2:1 võiduni, kirjutab Soccernet.ee.

Hiljem määrati Kamsi teine tabamus küll vastaste omaväravaks, kuid eestlane kuulutati sellest hoolimata mängu parimaks.

SJK väravat kaitses võidumängus Mihkel Aksalu. SJK juhib 15 punktiga (6 mängust) Soome esiliigat.