Sander Puri mängis Inglismaa klubi eest

Oliver Lomp
Sander Puri.
Sander Puri. Foto: York City kodulehekülg

Inglismaa tugevuselt neljandas liigas mängiva Eesti jalgpallikoondislase Sander Puri klubi York City sai väärt viigi, kui mängiti 1:1 Championshipi (tugevuselt teine liiga – toim.) kuuluva Huddersfield Towniga.

Puri alustas kohtumist algkoosseisus ning kohe esimesel minutil tekkis tal Michael Coulsoni eeltööst peaga väravavõimalus, kuid väravavõrk sedapuhku ei sahisenud. Mõni minut hiljem viis teine uus mees, Wes Fletcher York City juhtima, kuid paraku ei suudetud eduseisu hoida ning mängu lõpuminuteil Daniel Carr viigistas.

Puri, kes paistis mängu jooksul silma veel ka ühe kauglöögiga, vahetati puhkama 75. minutil.