Lindpere klubi kaotas play-off’i osas üliolulise kohtumise

Oliver Lomp
Joel Lindpere.
Joel Lindpere. Foto: SCANPIX

Täna öösel jäi Joel Lindpere koduklubi Chicago Fire 0:2 alla samuti play-off kohtadele pürgiva New England Revolutionile.

Kohtumine oli mõlemale meeskonnale oluline, sest konkureeritakse samale viiendale kohale, mis edasipääsu tagab. Paremini oli mänguks valmis aga Revolution, kes pärast väravateta esimest poolaega läks 54. minutil juhtima, kui Juan Sebastian Agudelo tõstis ilusa skorpionilöögiga palli üle väravavahi. Fire väravat tagasi lüüa ei suutnud, vaid normaalaja esimesel lisaminutil vormistas Kelyn Rowe lõppskoori 2:0, vahendab Soccernet.ee.

Joel Lindpere alustas kohtumist algkoosseisus ning vahetati puhkama 63. minutil 0:1 kaotusseisus.

Võiduga tõusis Revolution Fire'ist mööda kuuendale kohale. Lindpere koduklubi on aga kahe punkti kaugusel, kuid ühe mängu vähem pidanuna seitsmes. Edasipääsu tagav viies koht jääb nüüd viie punkti kaugusele.