Eesti sulgpallurid kaotasid MMil teises ringis

Kati Tolmoff
Kati Tolmoff Foto: Raigo Pajula

Indias Hyderabadis toimuvaid sulgpalli MM-võistlusi edukalt alustanud Eesti esinumbrid Raul Must ja Kati Tolmoff pidid teise ringi järel oma reketid pakkima.

Kati Tolmoff läks vastamisi 12. paigutust omava Lõuna-Korea sulgpalluri Hye Youn Hwangiga ning kaotas vastasele kindlalt 10:21, 12:21. Kohtumine kestis 23 minutit, vahendab ERR Sport.

Raul Must läks vastamisi samuti 12. paigutust omava Malaisia sulgpalluri Choon Hann Wongiga. Must kaotas avageimi 12:21, ent võitis seejärel teise 21:7 ning kaotas taas kolmanda 16:21. Tasavägine matš kestis 50 minutit.