Serviti jõudis karikavõistluste poolfinaali

Põlva Serviti meeskond rõõmustab võidu üle.
Põlva Serviti meeskond rõõmustab võidu üle. Foto: Margus Ansu

Põlva Serviti käsipalliklubi alistas täna Eesti karikavõistluste veerandfinaalis teist korda SK Tapa ja jõudis poolfinaali.

Täna sai Serviti Tapast jagu koguni 38:16, kahe mängu kokkuvõttes võitis Põlva klubi väravatega 76:38.

Poolfinaalis kohtub Serviti Chocolate Boysiga, esimene mäng on ajavahemikus 16.-20. november Serviti koduväljakul.

Teisest veerandfinaalpaaris teenis esimeses mängus võidu HC Viljandi, teine mäng on Aruküla kodusaalis sel kolmapäeval.

Nende kohtumise võitja läheb poolfinaalis vastamisi HC Kehraga, esimene mäng peetakse ajavahemikus 16.-20. november Kehra koduväljakul.