Ibrahimovici kübaratrikk kindlustas PSG-le võidu

Zlatan Ibrahimovic (paremal).
Zlatan Ibrahimovic (paremal). Foto: SCANPIX

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas täna peetud mängus sai kindla võidu Pariisi Saint-Germain, kes alistas tänu Zlatan Ibrahimovici kübaratrikile võõrsil 4:2 Toulouse'i meeskonna.

Ibrahimovic viis PSG juhtima 32. minutil, kui ta realiseeris 11 meetri karistuslöögi. Avapoolaeg lõppes siiski 1:1 vigiiseisul, sest 44. minutil sai jala valgeks Wissam Ben Yedder. PSG sai mängu taas juhtima teise poolaja alguses, kui väravani jõudis Ezequiel Lavezzi. PSG eduseisu suurendas taas Ibrahimovic, kes lõi värava 68. minutil, seejärel skooris taas kodumeeskonna poolt Yedder, aga lõppseisu 4:2 vormistas 89. minutil jälle Ibrahimovic.

PSG on endiselt tabeli liider, neil on koos 61 punkti. Teisel kohal oleval Monacol on 56 punkti, Toulouse'i klubi paikneb 10. tabelireal.