Kalev/Cramo alistas viimase veerandaja toel TTÜ

Kalev/Cramo korvpallimeeskond.
Kalev/Cramo korvpallimeeskond. Foto: Toomas Huik

Eesti meeste korvpalli meistriliigas olid tänases kohtumises vastamisi tiitlikaitsja BC Kalev/Cramo ja TTÜ. Tasavägiselt kulgenud matši võitis seisuga 80:61 Kalev/Cramo.

Kohtumine algas kodus mänginud TTÜ jaoks edukalt: avaveerand võideti 21:16 ja poolajaks oli seis 37:32. Ka pärast kolmandat veerandaega oli seis endiselt võrdne ja nii alustati viimast veerandaega seisul 49:49.

Neljandal veerandajal Kalev aga TTÜle enam võimalust ei andnud ja viimase kümne minuti jooksul vormistati kindel 80:61 paremus.

Kalevi parimana viskas Vlad Moldoveanu 18 punkti, Tanel Sokk lisas 16 silma. TTÜ resultatiivseimaks oli 17 punktiga Joonas Järveläinen.