Tallinna Kalev viigistas koduväljakul Paidega

Tallinna Kalevi mängijad.
Tallinna Kalevi mängijad. Foto: Peeter Langovits

Eesti jalgpallimeistrivõistluste tänases ainsas kothumises viigistasid Tallinna Kalev ja Paide linnameeskond esimese koduväljakul 1:1.

Paide asus kohtumist 67. minutil Andre Mägi tabavast penaltist juhtima. 85. minutil tõi tabloole viiginumbrid Lasha Omanidze tabamus.

Paide hoiab turniiritabelis kuue punktiga seitsmendat kohta, Tallinna Kalev on samas viie silmaga kaheksas.

Homsetes Eesti liiga matšides lähevad vastamisi Sillamäe Kalev – Tartu Tammeka, FC Infonet – Jõhvi Lokomotiv, FC Levadia – FC Flora, Narva Trans – Nõmme Kalju.