Murepilved Reali kohal: Ronaldo lahkus treeningult longates

Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. Foto: SCANPIX

Eelmisel nädalal peetud Meistrite liiga veerandfinaalis vigastada saanud Madridi Reali ründeäss Cristiano Ronaldo tegi täna küll kaasa meeskonna treeningul, ent lahkus teistest varem ja lonkas, mistõttu on kuulsa portugallase osalemine homses kordusmatšis hetkel veel küsitav.

Ronaldo vahetati eelmisel nädalal Dortmundi Borussia vastu peetud veerandfinaalis välja 80. mänguminutil ning ta pidi puhkama ka nädalavahetusel kavas olnud liigamängus Real Sociedadai vastu. Täna oli meeskonna ründestaar küll treeningul, aga tegi kaasa vaid 15 minutit.

Reali peatreener Carlo Ancelotti andis juba varasemalt mõista, et liigseid riske ta homses kohtumises võtma ei hakka. Real võitis kodus peetud veerandfinaali avavaatuse 3:0.