Leedu tegi MMil meeletu teise poolaja, kuid kaotas Austraaliale

Võidukas Austraalia korvpallikoondis.
Võidukas Austraalia korvpallikoondis. Foto: SCANPIX

Hispaanias toimuval korvpalli MMil alistas Austraalia D-alagrupi kohtumises 82:75 eelmise MMi pronksi Leedu.

Austraalia oli esimesel poolajal suurepärases hoos ning esimese veerandaja järel juhiti 30:20 ja poolajaks oldi ees 47:28. Kolmandal veerandajal tuli Leedu aga mängu tagasi ja mitmel puhul jõuti austraallastele päris järgi, kuid kinni neid püüda siiski ei õnnestunud.

Võitjate kasuks viskasid Joe Ingles 17, Aron Baynes 14 ja Matthew Dellavedova 12 punkti. Leedu resultatiivsemad olid Reinaldas Seibutis 15, Darjus Lavrinovic 14 ja Paulius Jankunas 9 silmaga.

Leedul on MMil D-alagrupis kirjas nüüd kaks võitu ja üks kaotus. Austraalia on samuti kolmest kohtumisest võitnud nüüd kaks. Täna õhtul Lõuna-Koreaga kohtuv Sloveenia on võitnud seni mõlemad peetud kohtumised.