PSG sai Prantsusmaal šokeeriva kaotuse

Bastia mängijad tähistamas PSG alistamist.
Bastia mängijad tähistamas PSG alistamist. Foto: SCANPIX

Prantsusmaa jalgpallimeistrivõistlustel sai ootamatu kaotuse tiitlikaitsja PSG, kui võõrsil jäädi alla Bastia meeskonnale.

PSG asus enne tänast vooru eelviimasel kohal paiknenud Bastia vastu kohtumist 20. minutiks juba 2:0 juhtima, kuid seejärel lagunes nende mäng koost. Esimese poolaja lõpuks oli skoor juba 2:2 ning Julian Palmieri teise poolaja kaks tabamust tõid Bastiale 4:2 võidu.

Turniiritabelis hoiab esikohta 41 punktiga Marseille Olympique, teine on ühe matši vähem pidanud Lyon 39ga ja kolmas PSG 38ga. Bastia tõusis praegu 21 silmaga 14. positsioonile.