Ronaldo lõi viis väravat ja purustas klubi rekordi

Laura Kalam
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli kõrgliiga kolmandas voorus alistas Madridi Real võõrsil Espanyoli 6:0.

Suurepärast mängu näitas portugallane Cristiano Ronaldo, kes lõi kohtumise kuuest väravast viis. Esimese 20 minutiga sai Ronaldo kirja kübaratriki, olles täpne 7., 17., ja 20. minutil. Kaheksa minutit hiljem andis ta Karim Benzemale väravasöödu. Teisel poolajal oli Ronaldo täpne veel 61. ja 81. minutil, vahendab Eurosport.

Cristiano Ronaldo on Madridi Reali eest löönud 203 kohtumises 230 väravat ning tõusis selle tulemusega klubi kõigi aegade edukaimaks liigamängude väravakütiks. Varasem rekord kuulus Raulile, kes lõi 550 kohtumises 228 väravat.

Real on La Ligas kolme mänguga kogunud seitse punkti ning tõusis sellega tabeli liidriks, kuid kolmas mänguvoor pole veel lõppenud. Täna õhtul võõrustab Madridi Atletico Barcelonat.