Klopp jäi Liverpoolis oodatud esimese võiduta

Ats Kuldkepp
Jürgen Klopp.
Jürgen Klopp. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Euroopa liigas pidi Jürgen Kloppi juhendatav Liverpool leppima kodus 1:1 viigiga Vene klubi Kaasani Rubini vastu. Nädalavahetusel peetud Kloppi debüütmäng lõppes Inglismaa meistriliigas Tottenhami vastu samuti viigiga.

Rubin läks 15. minutil serblasest ründaja Marko Devici väravast juhtima, aga 37. minutil Emre Can viigistas. Minut varem oli teise kollase kaardi saanud Rubini kapten Oleg Kuzmin ja Vene klubi mängis seetõttu ülejäänud aja ühemehelises vähemuses.

Liverpool hoiab Euroopa liiga B-grupis kolme mänguga kogutud kolme punktiga teist kohta, gruppi juhib seitsme punktiga Šveitsi klubi Sion. Bordeaux ja Rubin on kahe punkti peal.